Chcesz nas lepiej poznać?

Przeczytaj

Rekomendacje

Wydarzenia

Wesprzyj nas

O fundacji

Poznaj nas

Agnieszka i Andrzej Zarzeccy, małżeństwo z 24 letnim stażem małżeńskim, rodzice 4 dzieci, po 20 letniej formacji DK, prowadzący konferencje pełne wsparcia z zakresu dialogu małżeńskiego, czasu dla siebie, randkowania małżeńskiego, pedagogiki, doradztwa rodzinnego, formacji rodzin oraz przygotowania dla narzeczonych do zawarcia związku małżeńskiego.

 

Esencja Wsparcia, powstała po to, aby wspierać dzieci i ich rodziców, dla osób pragnących rozwijać swoje umiejętności i odkrywać talenty. Jest to również przestrzeń, w której działamy w zakresie poradnictwa rodzinnego, gdy ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty, lub gdy przygotowujesz się do zawarcia związku małżeńskiego, czy jesteś już w małżeństwie i potrzebujesz konsultacji.

 

To przestrzeń dla kobiet i mężczyzn na każdym etapie życia. Niezależnie od tego w jakim momencie swojego życia jesteś, na każdym etapie otrzymasz Napar z Esencji :). Esencja Wsparcia ma celu ukazanie drogi kobiety od momentu gdy jest dziewczynką, poprzez dorastanie, odkrywanie swojej kobiecości, narzeczeństwo, przygotowanie do ślubu, planowanie rodziny (NPR), czas ciąży, macierzyństwo, budowanie  relacji z dziećmi, spełnienie w małżeństwie, dorastanie dzieci, wypuszczenie dzieci w świat. Dla nas Esencja to Klinika Wsparcia, dla każdej osoby, która potrzebuje pomocy, wsparcia, wskazania kierunków, innej perspektywy, rozmowy.

 

Polityka prywatności

Regulamin płatności

Statut fundacji