10 lutego 2023

Kilka słów o mnie...

Jestem kobietą i matką. To najważniejsze. Jestem też doradcą rodzinnym i pedagogiem terapeutycznym.

 

Wsparcie odmienione przez wszystkie przypadki jest osią mojego życia i pracy.

 

Jako żona i matka czwórki dzieci na co dzień doświadczam, jak ważne jest, aby na różnych etapach i w różnych sytuacjach dawać wsparcie. Wsparcie dla ludzi, jest jak woda dla roślin.

A przecież “ludzie są jak kwiaty - stworzeni po to, aby się rozwijać” (André Liége).

 

Naszym rodzinnym rytuałem jest wspólne wypicie filiżanki kawy lub herbaty przy rozmowie, która niesie ze sobą właśnie “esencję wsparcia”.

 

Dlatego stworzyłam to miejsce. “Esencja Wsparcia” ma być przestrzenią wzrostu, inspiracji, nabierania sił. Miejscem, w którym będziesz mieć warunki do tego, by się rozwijać i dojrzewać - poznawać coraz lepiej siebie i tworzyć silniejsze relacje z najbliższymi.

 

W swojej pracy wspieram kobiety na różnych etapach ich życia, wspieram narzeczonych przed najważniejszą decyzją w ich życiu, wspieram małżeństwa na wybojach wspólnej drogi, wspieram dzieci i młodzież w rozwoju i wchodzeniu w dorosłość. Inspiruję do tego, by pokonywać trudności zamiast dać się im pokonać.Daję wsparcie, ale też umiem je przyjmować, bo wiem, że równowaga w dawaniu i braniu jest podstawą dobrego funkcjonowania w życiu. Zapraszam Cię do mojej przestrzeni wsparcia - usiądź tu ze mną i rozgość się.

 

Polityka prywatności

Regulamin płatności

Statut fundacji